Jeżeli masz pytania związane z ofertą - pytaj:
bluzy@jpa.com.pl
lub: tel./fax: 18 2755350 pon.-pt.: 8:00-16:00
Odbiór osobisty (TYLKO po uprzednim umówieniu)

Sklep firmowy:
ul. Długa 74
34-400 Nowy Targ
pon.-pt.: 9:00-17:00
sob.: 9:00-14:00

P.P.H. "JAPOŁ" - Piotr Japoł
ul. Długa 74
34-400 Nowy Targ
tel./fax: 18 275535

O NAS

      Firma JPA powstała w 1992 roku zaczynając od przysłowiowej "jednej maszyny" i bardzo ograniczonego asortymentu. Od tego czasu zbierając doświadczenie oraz uwagi od klientów, poszerzamy asortyment i ofertę Naszej firmy.

      Dziś w ciągłej sprzedaży znajduje się kilkadziesiąt wzorów plecaków turystycznych i szkolnych, toreb podróżnych i sportowych, plecaków szkolnych, na aparat, na laptopa, śpiworów, pokrowców na narty i snowborad oraz innych akcesoriów turystycznych, sportowych i nie tylko - wzory te są ciągle ulepszane oraz zmieniane zgodnie z panującą modą i zapotrzebowaniem.

       W Nowym Targu przy ul. Długiej 74 znajduje się sklep firmowy gdzie asortyment oferowany przez JPA można zakupić w najlepszych cenach. W sklepie znajdziecie Państwo także największy na Podhalu wybór walizek. Cała oferta dostępna jest także w sprzedaży wysyłkowej w internetowym sklepie JPA pod adresem www.jpa.com.pl oraz dużą jej część w serwisie aukcyjnym www.allegro.pl . Nasze produkty można znaleźć w ponad 100 punktach w Polsce, w sklepach firm współpracujących z Nami.

       Nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonywanie praktycznie każdego zlecenia z naszej branży na zlecenie Państwa. Współpracowaliśmy z wieloma dużymi firmami i korporacjami szyjąc plecaki, torby, torby bezpieczne czy też gadżety reklamowe (dla agencji reklamowych) oraz wiele innych... Na zlecenie możemy uszyć każdy z produktów z Naszej oferty z Państwa logotypami naniesionymi dowolną techniką (haft, termosublimacja, tampodruk, sitodruk). Istnieje także możliwość uszycia zlecenia według Państwa wzoru.

       Nasi graficy zapewnią szybką i profesjonalną wizualizację zamówienia jeszcze przed jego wykonaniem, co zapewni dokładne dopasowanie do Państwa potrzeb. Otwarcie działu termosublimacji pozwoliło nam rozszerzyć ofertę o smycze reklamowe, bluzy hokejowe, mini-koszulki i inne gadżety reklamowe.

      Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną czy dużą firmą zrobimy wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania.

      W JPA pracujemy z myślą o Tobie!
Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.