Jeżeli masz pytania związane z ofertą - pytaj:
bluzy@jpa.com.pl
lub: tel./fax: 18 2755350 pon.-pt.: 8:00-16:00
Odbiór osobisty (TYLKO po uprzednim umówieniu)

Sklep firmowy:
ul. Długa 74
34-400 Nowy Targ
pon.-pt.: 9:00-17:00
sob.: 9:00-14:00

P.P.H. "JAPOŁ" - Piotr Japoł
ul. Długa 74
34-400 Nowy Targ
tel./fax: 18 275535

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU
      Posiadamy kilkanaście standadrowych wzorów (dowolna kombinacje kolorystyczne + np. numer i nazwisko) przygotowanie projektu jest GRATIS - płatność jedynie za koszulkę.

      Jeżeli decydujecie się Państwo na zlecenie wykonania projektu prosimy o kontakt. Projekt wykonujemy z otrzymanych od klienta materiałów (logotypy – najlepiej grafika wektorowa), według jego wytycznych lub sami proponujemy wygląd bluzy jeśli klienta pozostawia nam wolną rękę.

      Projekt przekazany będzie do akceptacji w ciągu 2 dni roboczych. Koszt opracowania projektu jest zależny od stopnia skomplikowania projektu oraz dostarczonych materiałów. Jeżeli Decydujecie się Państwo przygotować projekt samodzielnie (płatność jedynie za koszulkę) zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wytycznymi.

      Ogólne zasady przygotowania projektu:

 • projekt wykonany na podstawie matrycy (udostępnionej w Naszym serwisie w zakładce DOWNLOAD , lub udostępnionego wzoru) w formacie wektorowym (*.cdr v.9.0, *.eps, *.wma, *.ia, *.cmx)
 • projekt w skali jaka znajduje się w matrycy - przeskalowanie na poszczególne rozmiary wykonamy my
 • projekt przesłany w formie mapy bitowej wymaga od Nas przeróbki na wersje wektorową, co zostanie potraktowane jak wykonanie projektu
 • jeżeli zamawiane jest więcej niż jedna bluza (bluzy różniące się jedynie nazwiskami i numerami), wystarczy opracować projekt jednej sztuki, a do zamówienia dołączyć liste(przykładowa lista mieści się w zakładce DOWNLOAD ) zawierającą: numer zawodnika, nazwisko, rozmiar, rodzaj (zawdonik/bramkarz) i ewentualne inne modyfikacje, WAŻNE! logotypy MUSZĄ być w krzywych
 • jeżeli zamawiana jest jedna bluza czcionki powinny byc zamienione na krzywe - jeżeli zamawiane jest więcej niż jedna bluza prosimy o dołączenie do zamówienia użytych w projekcie fontów
 • jeżeli w projekcie wykorzystana jest mapa bitowa (np. zdjęcie) to konieczne jest zatwierdzenie wydrukowanego testu przez zlecającego

 •       Najlepszy efekt końcowy uzyskamy wykorzystując w projekcie jedynie logotypy w WERSJI WEKTOROWEJ. Poniżej przedstawiamy różnicę w wyglądzie nadruku na bluzie logotypu przygotowanego jako bitmapa, oraz tego samego logotypu opracowanego w wersji wektorowej.

  Nadruk przygotowany z bitmapy || Logotyp w wersji wektorowej        PRZYKŁADOWY PROJEKT KOSZULKI WYKONANY DLA KH PODHALE MISTRZA POLSKI AMATORÓW W HOKEJU NA LODZIE 2006/2007:

        SZABLON PROJEKTU DLA POWYŻSZEJ KOSZULKI (taki projekt musisz przygotować np. w Corelu)